Hierarhias: sisutihke, sisutihe, sisulahe, sisutühi (PS! ja NB! Mõned isegi sisalduvad juba ÕSis)

14. dets. 2009

Tänavu ajaloo õppimisest peaaegu hoidudes ja Lindaga lobisedes lugesin ma jälle Adam Lambertist. Too tüüp oli ainus, kelle toiminguid ma kevadel AI saagas jälgida viitsisin. Üks kord ei läinud ma tema pärast magama. Ainsad huvitavad uudised on ikkagi Elu24. Niisiis, Mr Lambert. Kõik hea, mis seekordsest reidist sain, oli mingisugune artikkel, mis edastas ühe kriitikute grupi arvamuse sel aastal esitatud lugudest. AL oli “Mad World´iga” (miks?) kümnes ehk viimane. See küll selleks, sest leidsin umbes kaks päriselt head lugu-esitust. 6. koha laul Dirty Projectiors (vs Solange) — “Stillness in the Move“. Hästi huvitav heli. (Ilmselt võib sellega juhtuda midagi sarnaselt efektile, mis esineb, kui BGTi Flavat pärast Diversityt vaadata.) Keegi võib alati teemale parema laulu kirjutada.

Siis mainis Linda, et kohe lõppeb luutsinapäev. Ma mainisin vastu, et on üks väga-liiga-hullult huvitavate nägudega video, mis lõppeb väga luutsinapäevalikult: nimelt lähevad poisid põlema. Näod olid liiga huvitavad. Algul ma arvasin, et videosse on modellid lipsünkima (lip sync) võetud. Kasutasin “suurepärast ja usaldusväärset” allikat nagu Wikipedia (WP esilehele siit ei satu) ja minuni jõudis “hämmastav ja kujuteldamatu” informatsioon, et tegemist on hoopis (Grizzly Beari) bändimeestega. See tundmatu ajakiri Time on nende “Two Weeksi” siis teise koha vääriliseks hinnanud. (Esimesel keegi K. Clarkson, väga imelik.) Oleme Lindaga sillas.

*Paneb lingi*

http://www.youtube.com/watch?v=tjecYugTbIQ&feature=player_embedded

Nende üks lugu (“Slow Life”) on kurikuulsa “New Mooni” soundtrackil. Tsiteerides Triinu (mälu järgi):  “Kuidas võib nii halval filmil nii hea muusika olla?!?!?!?!?!?!”  Tema ei rääkinud muidugi Grizzly Bearist, vaid vist “Meet me on the Equinox´ist”, minu poolt mainituna ka kurikavalast Muse´ist ja — oh ma just avastasin, et ka minu eileõhtune lemmik, mida Jõutuup (Maru järgi) soovitas, nimelt Phoenixi “1901”, on kuidagi seotud — mitte-nende-imelist-loost “Roslyn” (NB! 3:43).

Ma mõlesin, et kui ma peaksin kunagi kategooriad ehk “Varred+tüved” tekidama, siis kas ma teen seda aastate; sisutihke, -tiheda, – laheda ja -tühja või mõlema koos järgi. Ma ootaks väga, et mul aidataks postitusi nelja kategooria vahel jaotada. Vähemalt seda siin.

Advertisements

5 kommentaari to “Hierarhias: sisutihke, sisutihe, sisulahe, sisutühi (PS! ja NB! Mõned isegi sisalduvad juba ÕSis)”

 1. Triin said

  Päris hästi tsiteerid mälu järgi;)

  • Anni Ea said

   Tõsi, ma loodan, et ma ei pea seda irooniana võtma. Logifailide sõnul kirjutas Triin oktoobris hoopis: “miks nad sellele halvale filmile nii head lood leidnud on?”
   Sisu on ju vähemasti sama, eks?

 2. Triin said

  Ei olnud iroonia:D
  Ma nagunii tegelt ei mäletanud ise ka selle täpset sõnastust.

  • Anni Ea said

   Tead, ma täna sattusin isa pool Arvamus Kultuuri lappama. Seal oli keegi tegija soundtracki kohta pea sama arvustuse teinud, mis sina.

 3. Triin said

  Tegid mu egole pai.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: