And I sink so deep in you / You gonna save me or not?

23. apr. 2010

Homme tahan end kokku võtta ja kell 9 kodust väljuda, sest on vaja eksamile snäkki osta. Ma ei suuda nüüdset eksamiperioodi üldse tõsiselt võtta. Mis moodi see mu tuleviku nüüd määrab?!? Maailm tundub lihtsalt absurdne. Silmas pidades kogu seda süsteemi, millel laseme toimida. Kui keegi veidigi humanistlikult rajalt kõrvale kaldub, karatakse talle kõrri. Homme võiks kirjutada, et arste pole tegelikult üldse vaja. Inimesi niigi palju. Kuidas “Zeitgeist´i” tegijad sellest aru ei saa. palun? Äkki nad loodavad, et demagoogilise plahvatuse teooria kohaselt väheneb ka kolmandas maailmas rahva arv ja siis stabiliseerub. Kui õigesti mäletan, siis Clive Pontingi paksu teose “Uus maailma roheline ajalugu” järgi ületati inimhulga optimaalne mõistlik piir juba enne antiikaega. Niisiis: ärgem boikottigem GMO-tooteid. Inimkonna väljasuremine on vaata et parim, mis üldse juhtuda võib. Kas küpsuskirjandil loetakse selline väide lapsikuks? Tegelikult oleneb kõik ju eelkõige argumentatsioonist. Kas on võimalik, et eksamikomisjonist keegi tõmbab mõnele lausele joone alla, kirjutades juurde: “VALE MÕTE”? Võib-olla paneks riik mu jälgimise, jälitamise elik valve alla. Mida üldse riik tänapäeva maailmas teha saab.

Marie kirjutas mulle klassiraamatusse iseloomustuseks, et vahepeal ma justkui anuksin tähelepanu. Oli äratundmine. Ma olen oma selle po0le pärast suutnud ka end kannatama panna. Teate küll: selle osa tõttu, millel on ettekujutus, kuidas miski peaks olema. Selline enesevaenulik osa. Ma olen nii lapsik olnud. Terve eelmine lõik kõlab lapsikult. TheElderm ei mõju mulle vist hästi. Sellel lehel tema kõige huvitavamaid videosid ei leia. Kõige põnevamad olid Nõmme raadio silmaringiavardamise saated. Ma kuulasin palju materjali anunnakidest. Selle sumeri loojarahva põhjal saab kolossaalseid süsteeme luua. Esimese kahe saate kuulamise järel hakkas tohutult hirmus. Nii kole ja paha oli. Tuleb tõesti olla ettevaatlik, sest muidu saab teada.

Klassiraamatu iseloomustused lugesin ma esimese võimaliku hooga kohe McDonald´sis läbi ja sain teada, et olen müstiline, omapärane, originaalne, liiga diip, arusaamatu, keeruline, huvitav, erinev… Kõik on sünonüümid, eks? Kaks korda arvati, et olen naine. Initsiatsiooniriitus on XX-kromosoomiga inimestel ju looduse poolt kaasa antud, aga mina end naisena küll ei tunne. Kuid mina võin alati eksida. (Andekdoot: 10 000 porikärbest ei saa eksida — pask on hea.) Ootustele vastamine läheb keeruliseks. See on nagu fotograafile poseerimine: peas on kinni, et ilus pilt peab tulema, siis inimene pingutab ja kokku tuleb kräpp. See on ka fotograafi viga muidugi. Tahaks teada, kas neile õpetatakse eraldi morellidega suhtlemist ja pinge mahavõtmist ka. Jüril oli küll jummalast poffui. (Tean, et õnneks ei tähenda see sõna mitte midagi. :))

Ilmsalt kirjutasin ma teiste klassiraamatutesse üldmuljest jälle mööda. Ma usun, et ma ei kirjutanud midagi sellist, mida olekes madala enesehinnangu korral kasulik välja otsida. Loodetavast jõuavad Liina, Rudolf ja TeaT mulle veel paar rida visata ja mina mõnele teisele ise ka.

Eile pidas ema sünnipäeva. Järele mõeldes taipan, et see oli täiesti lihavaba. Karl käis mind kiusamas. Näitas mulle mõrvu otse-eetris (ilmselt siiski ei olnud), kiites kui profid need vennad videos on, ja aadressit nobrain.dk Loe edasi enne, kui vajutad. Väga ohtlik sait. Chrome´iga on ohutu avada, vähemalt minul, ning häda korral klõpsi Ctrl+Alt+Del. Mul tuli pärast Karli-peletusmaania peale.

Siiiski olen talle tänulik. Tema tõttu leidsin selle laulu, mida eelmise nädala lõpust saati jahtinud olen. See on Kyle Andrews ja “Sushi“. Mingi USA artist; pildita video on tegelikult parem; Meel arvas, et see on nüüd ta lemmiklaul. Sõnad. Armastuslaul. Nagu sealt selgub.

Lisa. Nagu mu klassikaaslased sõbralikult väljendusid, andsin oma läptopi klaviatuurile juua. Mul ei tüüta Esc, kustutusnupp, G, H ja Ä. Õppisin edukalt noolenuppe, Delete´i, 6, 4,  2 ja On-Screen Keyboardi kasutama. Sombiku sõnul on see kõige kallim tee, mida olen joonud.

Advertisements

2 kommentaari to “And I sink so deep in you / You gonna save me or not?”

  1. Moona said

    Minu meelest küll see esimene lõik lapsik polnud. Pigem rahustav, et kellelgi on sarnased mõtted… või oleme kõik lapsikud?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: