Turquoise – like the birds and the bees and the robot trees

13. juuni 2010

Nii palju oleks kirjutada, kuid samas ei ole ka. Varsti lähen Pärnu. Riigieksamitest lasen ka lahedalt üle, nende tulemustest. Ainuke mida tean on koolieksam. Psühholoogia läks liiga hästi. Kohalikest parim, kuigi seal käsitletu ei ole paljuski see, mida mina tahaksin osata.

Taustaks: Kerli  “Love is Dead” Loovahetus.

Üks päev avastasin, et olen Helena sünnipäeva maha maganud. Tohutult kahju. Üldse aga näeb muid vanu klassikaaslasi. Reedel oli psühholoogia eksamiga samal ajal füüsika ka. Voltri pani mööda maja ringi ja tegi nägu, nagu oleks tal igale poole asja. Vähemalt minu arust. Siis tegutsesime küll samal lainel. Käisin neljandal korrusel Annale helistamas, et talle kõige seas matemaatika eksamiks edu soovida. Tal tundus kiire olevat. Kohe tekkis tunne, et poleks pidanud helistama, minu viga.

Taustalugu nr 2: Florence +The Machine “Rabbit Heart (Raise it up)

Igatahes lähen esimeselt korruselt trepikotta, hakkan üles kõndima. Umbes teiselt astmelt pöörasin ringi, et kellest ma mööda kõndisin, kui ta trepist üles läks. On see Alo? Halb simanägemine. Hiljem leidsin ka õige eksamiklassi üles, ka teisel korrusel. Füüsika seal. Rahvast oli mitmest koolist kokku aetud. Vaatasin selgelt Lailale otsa. (Taustaks nii palju, et olime klassiõed kuni viienda alguseni, ta oli väga vägivaldne, me saime normaalselt läbi — grupeerimine poste vastu –, ta mõlemad vanemad on füüsikud, aga nad ei tegele eriti oma lastega.) Hiljem lällasin jälle kohale just siis, kui Samm Libeki nime hüüdis. Varased armastused, issand. Alo on minu vaatluste põhjal tohutult ilusaks läinud, ehkki ma pole teda pikalt üldse näinud.

Taustalugu nr 3: Robbie Williams  “Tripping

Taustalugu nr 4: The Pierces “Secret

Magamatus on huvitav. Mul läks cosmic device´iga kott tänaval katki. Ilukilp kukkus ära ja seega ka kõik muugi. Võib-olla on osa kadunud.

Palve: kui kellelgi on Herodotose “Historiat”, oleksin tänulik. Ei leidnud seda raamatukogust. 😦 See-eest aga selle antiik-Ateena käsiraamatu turistile “Iidses Ateenas viie drahmiga päevas” (Philip Matyszak). Autor pidi olema juba nii õnnetu, et tunneb end kaasajas ja täna juba täiesti ebamugavalt. Vaene mees. Teine leid on ingliskeelne. Räägib naistest, nende imago´st Vana-Kreekas. Kuidas pühadust peeti määrivaks ja seepärast jäeti palju kultuse läbiviimisest naistele, sest nad olid juba niikuinii ohtlikud. Ateenlaste seisukoha järgi meestele väga määrivad, polluting ja juhul, kui neil silma peal ei hoita, väga ohtlikud. Harmooniat ja korda hävitavad. Jube seltskond see Ateena kodaniliku aja elanikkond. Ma pole nii kaua õieti lugenud.

Lõpulaul: The Fashion “Like Knives” Taani indie vist. Mõnus.

Go get your guns and your switchblade knives
And cut it up
Kill the ones who speak if they speak of us
Cause they’ll never really tame us

PS “Pink Lady” on väga ilus manhwa. Pildi link on koreakeelne raw. Selle pildi saamine oli suur väljakutse. Mangafox.


Advertisements

Üks vastus to “Turquoise – like the birds and the bees and the robot trees”

  1. Moona said

    Anni, kuhu sa kadunud oled?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: