Keegi tõestas jälle, et tal pole elu

28. dets. 2010

Seekord tegin seda, kirjutades enda kohta FBsse quiz´i. (Vahest jõuab selle kaudu kohale.) Test on põhiliselt sellest, kuidas mul ehk kunagi oli elu ja kahjuks vist  isegi mitte sellest. Praeguseks on sellele vastanud üks inimene. Tänud, rahvas, nii tublilt te mind siis stalk´itegi. Hetkel on võimalus veel teine olla. Siiski proovisin loominguline kah olla: tegin “Kalliopios” II-le viimase korrektuuri, ilmselt viimase. III alustasin kah korralikult ära. 155 sõna!! II-d näeb siin siis, kui III on edit-järgus.

On tulle, et mul oleks rohkem elu, kui ma õppima hakkaksin. Praegu on sisuks eelkõige manga-lugemine. Semiootika on perses. :´(  Ma ütleks seda pigem enda kohta, aga see oleks enda suhtes inetu. Ma väljendun parem, et ma arvan, et olen ühiskonna ebaedukas liige. Sinu loetavas lauses süüdistan ma ambitsioonikuse süsti, mida iga kunstiteose ja kaaspäevapildiga annustatakse. Mul on ainult normaalsed sugulased. Minu pere arvamusliidri selgitus: pere on organisatsioon selleks, et peale enda oleks veel normaalseid inimesi. Siit edasi: lapsikuse eest auhindu ei saa.

Et eluvõimalused veel ahtamale läheksid, on olemas CharlieissoCoollike!!! Aitäh!!! Hetkel kuulan tema “proper” site´ilt isiklikku sooloalbumit. Tema on ütlematagi armas, eriti silmade juurest. Ma ei tea, kas tal on ilusad käed või isegi varbad. Taevas, appi!! Ma olen tahtlikult eba-stalker; piirete korral on mul ülihea enesekontroll. Ma olen nõus teda imetlema; tal on ideoloogiliselt õigeid mõtteid. Ma küll ei suuda tema muusikat kuulama jääda. Mulle ei sobi ta pikad täishäälikud. See on video, kus MysteryGuitarMan just got owned. Cameleon Circuit tuleb veel kuskilt üle vaadata.

Isa saatis täna hommikul enne üheksat sõnumi, et on New Delhis lõksus, sest Moskva lennujaam on rivist väljas, aga proovib enne aastavahetust koju saada. Ta on Indias vähemalt teist nädalat praegu. Jaan on mõnda aega üksi elanud. Viimaseil andmeil lõppevad tema kannatused lähipäevil, sest rahvas saab täna vähemalt Moskva-teele. Peavad viie tärni hotellist ja soojast kohast juba lahkuma. Minu pere arvamusliidri seisukoht on huvitav: mul oleks täissöönud valge turistina sinna häbi minna, aga kuidagi peavad India turismiärisse kaasatud, keda on ilmselt muljetavaldav hulk, söönuks saama.

Tahan niisama teada, mis telesaade on “Doctor Who” ja mis selle point on. (Almost)-Real-Life-Conversation-Please.

See, millega ma olen oma pead vaevanud ja veelgi kipun, on ilmekus. See on lihtsalt nii∞ ilus. Miks küll? Vist selle pärast, et see kaldub sensuaaseks. Mul on kahju: kuitahes ekspressiivne ma ka oma lõbuks oleks, arvavad inimesed ilmselt, et ma flirdin nendega. Niikuinii flirdingi. LOL.

Devon Bostick on süüdi… põhjus.  Sellest hetkest, kui ma “Diary of a Wimpy Kid” treileri leidsin, on filmi Youtube´i klipid mulle pähe kulunud. Mööndusega, et Bosticki Rodrick seal figureerib, jaa. Jaani sõnul eelkõige see karakter filmi heaks teebki. Ma nõustun. Peaaegu, aga  s e e  Rodrick on lihtsalt võimas. “I´m sorry, women.”

Igatahes, ma jumaldan oma quiz´i küsimusi. Ehk teiegi või mul lihtsalt on raskusi tellimustööde vastuvõtmisega või isegi päevakajalise tabamisega. Mu tajude andmeil keha täiesti lainetab sellest arvutiga sõbrustamisest.

This is a song about love, and not a very good one
I don’t know enough to tell you about heartbreak
But I know it’s there, and you can avoid it
By listening to your head
Which is just what I’ve done, and it isn’t perfect
But look what I’ve done instead, instead of falling for you

Peaaegu oleksin ise autor. : )))) Eksid, Nukuke, selleks on charlieissocoollike.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: