Shimmi-shimmi, yo, one-two step, action, mission complete

2. jaan. 2012

Need ajuvabad sõnad pärinevad ühest eepilisest Big Bangi laulust, aga mida iganes. 🙂 Väga tähenduslik. Uusaasta on seega vastu võetud ja esimene missioon on ETVs näidatava Muse´ini K-poppi kuulates vastu pidada. Teate, isegi Arctic Monkeys saab Pitchforki arvustustes kõrgemaid kohti kui Muse. Kõlarikkaimad uusaastaplaanid on eksamitega kaunisti korda saada, kõrvaleriala valmis otsustada, inimesi kohta, manga-lugemist piirata ja inimesi kohata. Ning saapaparanduses käia.

Paar ööd tagasi palusin MSNis, et Rasmus mind on pulma kutsuks ja enne seda käisin Ann-Getteri, tema venna ja belglannaga õues (seetõttu palusingi). Rääkisime nt LGBT-st ja belglanna naeris meie kolme “tagurluse” üle, sest tema kodusmail ei vaja need teemad üldse arutamist, olime üldse “targad” ja “vaimukad”. Oh, ma ei tea, võiks ju kosjamooriks hakata. Mait käis ka (kahekesi) Ann-Getterit vaatamas, kui me veel Suudlevates Tudengites olime. Mariod seekord Zavoodis polnud, nii et keegi ei üritanud mind koju saata, kuigi õiget põhjustki polnud, nagu ka eelmine kord. Jäätist ei saa sealt senini.

Niisiis, Rasmus lubas mind oma pulma kutsuda ja ma küsisin talt, enda arust kauni tüütusena, mis ta MBTI testi vastuseks sai, aga selgus, et uurisin täpselt õigel ajal. Ma ei saanudki reaktsiooni stiilis, et miks seda jama veel vaja on. Sain täiesti rahulikult vastuse, vähemalt kujutasin sellieid emotsioone ette, ja konvertisin selle samas (kõigi ebatäpsustega) sotsioonikasse. Sain teada, mis jama see kogu aeg käis: olin sattunud tellimussuhtesse, omg, kusjuures mina olen täitja- ehk beneficiary rollis. Too on väga huvitav suhe, natuke liiga huvitav, sest tundus, et vähemalt seekord enam-vähem klappis. (Allikad: esimene, teine, kolmas, see siin loodetavasti töötab; neljas, 19. lõik, btw. Mõnes mõttes käib see vastu sellega. See mind päästabki!! Aga tolle viimase mõistmiseks on palju eelinfot vaja.) Tegelikult ma ei tea, kas ma pulma kohale jõuaksin. Nagunii tekib viimasel hetkel paanika, et ma ei oska midagi selga panna või tantsida või uni on või ei taha mõnd inimest näha.

Noh, kui kellelgi pulmad oleksid, saaks kogu klassi korraga jälle kokku, arvas Ann-Getter.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: